Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Designově atraktivní svetry, které zahřejí

Od svetru obvykle čekáme hlavně to, aby nás zahřál. To je pravda, proti tomu nelze nic namítnout. Ale i svetr může vypadat opravdu zajímavě svým designem. Podívejte se na naši nabídku pánských svetrů a jistě to hned poznáte sami. I svetr může nést v sobě elegantní oblečení. Nabízíme Vám moderní pánské svetry, některé hutnější pro lepší zahřátí, jiné zase v lehčím provedení. Často se zde prolínají prvky společně s pánskými mikinami a někdy tak může vystát otázka zda je to svetr nebo hutnější mikina. Pojďme se na to podívat.

Některé svetry mohou připomínat mikinu

Je to tak, opravdu u některých svetrů se tak může zdát. Například u těch, které mají stahovací kapuci. Dříve bylo myšleno svetrem opravdu pouze celistvé oblečení nebo svetr zcela rozepínací s knoflíky. Doba se mění a stále více se hraje kromě na funkčnost i na design. Proto dnes najdete v nabídce moderní pánské svetry s kapucí, rozepínáním u krku nebo s náprsní kapsou. Od mikin se odlišují svým hutnějším provedením, přestože některé svetry jsou takové ty lehké svetříky. Tím se dostáváme k jejich nošení takřka po celý rok.

Hutnější svetr do zimy pod bundu, lehčí na jarní vycházku

Sáhneme-li po opravdu hutném svetru, jsou určeny zejména do zimy a patří pod bundu či kabát. U těch lehčích si vyjdeme ven v jarních či podzimních dnech a nezklame nás ani v létě v chladnějších nocích. Moderní pánské svetry jsou designem i použitím rozmanité. Vybírat můžete dle hutnosti a tedy hřejivosti či podle stylu – klasika nebo s kapucí, apod. Tím se svetry stávají rozmanitější i oblíbenější a nejsou chápány jen nutně k zahřátí. Atraktivní pánský svetr může skvěle podtrhnout Váš styl. O zahřátí nemějte strach, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je například přírodní bavlna, která je hřejivá, měkká i s dostatečnou pevností.

Čistě bílý svetr nebo melírovaný design

Barevnost a styl má i u svetrů mnoho podob. Černý, čistě bílý nebo třeba melírovaný. Melírovaný design je inspirací u vlasů a na svetru působí tento efekt opravdu zajímavě. Zvolit můžete elegantně bílý svetr nebo s různými texturami, které jsou i plastické. Objevte moderní design pánských svetrů v mnoha podobách, s naší nabídkou to půjde snadno.

Může se Vám líbit například:

designový pánský svetr Your New Style světlý s plastickým efektem
melírovaný pánský svetr Funk N Soul s kapucí a kapsou
šedomodrý pánský svetr Funk N Soul celistvý s náprsní kapsou
stylový pánský svetr Funk N Soul s knoflíky u krku a atraktivní texturou
světle šedý pánský svetr Funk N Soul celistvý
 
Zpět do magazínu
Nahorů