Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Kalhoty patří k oblečení, které nosíme takřka každý den. V různém stylu a barvě. Dobře zvolené kalhoty musejí nejen perfektně padnout pro maximální pohodlí, ale měly by i dobře vypadat. Neboť jsou tím základním oblečením a každý si jich všimne na první pohled. Proto výběru kalhot věnujte pozornost. My Vám nabízíme moderní pánské kalhoty, které se budou hodit téměř pro každou příležitost. Do práce, na vycházky, do restaurace, atd. S nimi ostudu rozhodně neuděláte.

Světlé nebo tmavé pánské kalhoty

Pro mnohé může být tato otázka základním dilematem k výběru. Obecně lze říci, že například černá je považována za jakýsi symbol luxusu a elegance a rozhodně černými kalhotami nic nepokazíte v žádném případě. Totéž v drtivé většině platí o tmavomodrých a velmi oblíbené jsou kalhoty typu jeans ve své typické modré barvě. Hodí se takřka ke každému svetru, mikině či bundě. Ošemetnější může být volba světlých a barevných kalhot. Například vínově červené, které u nás vidíte, budou skvěle doplňovat černé oblečení a u světlých kalhot vsaďte rovněž na tmavé oblečení, které utvoří kontrast. Nicméně kombinace tmavé-tmavé není též na škodu, bude působit celistvě. Můžete se inspirovat u našich vzorových obrázků, u nichž ukazujeme,jak pánské kalhotyopticky sedí k ostatnímu oblečení.

Jeansová klasika i dnes

Co snad nikdy nevyjde z trendů, jsou kalhotytypu jeans s charakteristickou, více či méně tmavou modrou barvou. Nosí se již po generace a stále jsou oblíbené. Doplní skvěle například béžovou mikinu, černou bundu i třeba slušivý melírovaný svetr (který u nás můžete najít). Jeans styl je prostě univerzální svou barvou, která není ani příliš tmavá ani světlá a tím se snadno může kombinovat s ostatním oblečením. Jeansová klasika nás neopouští ani ve 21. století a trendy dávají najevo, že je to skutečně stálice v módě. A to již po několika desetiletích. Pokud váháte, s jeans stylem nic nezkazíte.

A nezapomeňte ani na opasek!

Nejenže je praktický díky možnosti utažením kalhot dle potřeby, ale tvoří i designovou součást pánských kalhot. Vyberte si u nás mezi pánskými doplňkymoderní opasek. Bude se hodit ke kalhotám a pro jejich styl k nim prostě patří. Dobře zvolené pánské kalhoty Vám tak budou sedět barvou, stylem i optimálním utáhnutím. To vše, aby Vaše kalhotysloužily coby pohodlné oblečení v moderním stylu.

Může se Vám líbit například:

pánské jeans kalhoty Funk N Soul
pánské kalhoty Visent v krémově béžové barvě
světle šedé pánské kalhoty Visent
elegantní černé pánské kalhoty Funk N Soul
šedočerné kalhoty Funk N Soul s odlišenou kapsou
 
Zpět do magazínu
Nahorů