Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Hřejivá bunda na jaře, na podzim i v zimě

Bunda je oblečením, které se spojujeme nejčastěji se zimou. Nýbrž má své slovo také na jaře a na podzim. Nabízíme Vám kvalitní pánské bundy, některé hutnější a jiné lehčí. V každém případě však zahřejí. Nedílnou součástí je i kapuce. Bundy jsou třísezónním oblečením. Vždy však pánská bunda spolehlivě zahřeje a má také svůj moderní styl, tedy všechny, které u nás najdete tak určitě ano. Dopřejte si kvalitní a moderní pánskou bundu.

Hutné zimní bundy zimě nedají šanci

Co více oceníte v zimě než pořádnou bundu, která je oteplená a navržena pro zimní počasí. Nedá tak zimě šanci, ať již se vydáte na lyže, na horskou túru nebo jen pro každodenní nošení do práce. Spolehněte se na námi nabízené moderní pánské bundy, které jsou do zimy jak dělané. Vybírat si můžete z mnoha barevných provedení, ve světlejších i tmavších barvách. Můžete tak bundu sladit s Vašimi kalhotami. Kvalitní zimní bunda je základem každého šatníku, poněvadž zima je nepříjemná a nenecháte si přece pokazit náladu zimou. Oteplené bundy mají často kožešinu pro nejlepší hřejivost. A nejlépe pod bunduještě hřejivý svetr.

První jarní sluníčko ještě v bundě

Blíží-li se jaro, láká to ven. Aspoň z okna. Avšak venku pocítíte, že se bunda ještě rozhodně snese. Nemusí být už tak hutná jako ta zimní, spíše lehčí, přesto však by měla spolehlivě zahřát. Jarní počasí se může měnit znenadání a najednou začne padat sníh. Přesně na takové počasí jsou ideální lehčí bundy, kterou nejsou tak hutné a oteplené, ale přesto Vás nezklamou svým zahřátím.

Na podzim opět oblékneme bundy

Podobně jako na jaře, je to na podzim. Podzimní plískanice, sychravé počasí i sněhové vločky se mohou objevit najednou. A opět je na řadě bunda, která zahřeje. Opět jde spíše o lehčí bundy, obdobně jako na jaro, proto jsou to bundy na jaro a podzim, nejsou tolik oteplené. My Vám nabízíme moderní pánské bundy vyloženě zimní i ty lehčí.

Může se Vám líbit například:

jasně modrá pánská bunda Funk N Soul
stylová pánská bunda Visent šedomodrá
pánská bunda Visent vínově červená
černá zimní pánská bunda Funk N Soul
oteplená zimní pánská bunda s kožešinou Funk N Soul
Zpět do magazínu
Nahorů