Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Kvalitní pánské bundy zimní, jarní, kožené, džínové

Bunda je oblečením, které se spojujeme nejčastěji se zimou. Nýbrž má své slovo také na jaře a na podzim. Nabízíme Vám kvalitní pánské bundy, některé hutnější a jiné lehčí. V každém případě však zahřejí. Nedílnou součástí je i kapuce. Bundy jsou třísezónním oblečením. Vždy však pánská bunda spolehlivě zahřeje a má také svůj moderní styl, tedy všechny, které u nás najdete tak určitě ano. Dopřejte si kvalitní a moderní pánskou bundu.

Pánské zimní bundy, které Vás zahřejí

Co více oceníte v zimě než pořádnou pánskou bundu, která je oteplená a navržena pro zimní počasí. Nedá tak zimě šanci, ať již se vydáte na lyže, na horskou túru nebo jen pro každodenní nošení do práce. Spolehněte se na námi nabízené moderní pánské bundy, které jsou do zimy jak dělané. Vybírat si můžete z mnoha barevných provedení, ve světlejších i tmavších barvách. Můžete tak bundu sladit s Vašimi kalhotami. Kvalitní pánská bunda je základem každého šatníku, poněvadž zima je nepříjemná a nenecháte si přece pokazit náladu zimou. Oteplené bundy mají často kožešinu pro nejlepší hřejivost. 

Pánské jarní bundy pro příchod teplejšího počasí

Blíží-li se jaro, láká to ven. Aspoň z okna. Avšak venku pocítíte, že pánská bunda bude ještě potřeba. Nemusí být už tak teplá jako ta zimní, spíše lehčí, přesto však by měla spolehlivě zahřát. Jarní počasí se může měnit znenadání a najednou začne padat sníh. Přesně na takové počasí jsou ideální lehčí bundy, kterou nejsou tak hutné a oteplené, ale přesto Vás nezklamou svým zahřátím. Proto si vyberte pěknou pánskou jarní bundu z kategorie pánské bundy na našem e-shopu USfashion.cz.

Na podzim se shodnou pánské bundy bomber a pánské kožené bundy

Podobně jako na jaře, je to na podzim. Podzimní plískanice, sychravé počasí i sněhové vločky se mohou objevit najednou. A opět je na řadě bunda, která zahřeje. Opět jde spíše o pánské bundy, obdobně jako na jaro, proto jsou to bundy na jaro a podzim, nejsou tolik oteplené. My Vám nabízíme pánské bundy  zimní anebo ty méně hřejivé, tedy lehčí.

Může se Vám líbit například:

Pánská bunda bomber
http://www.usfashion.cz/i482-panska-bunda-bomber-andreas/
Pánská jarní bunda
http://www.usfashion.cz/i447-panska-jarni-bunda-amadeo/
Pánská kožená bunda
http://www.usfashion.cz/i458-panska-kozena-bunda-arsenio/
Pánská kožená bunda
http://www.usfashion.cz/i459-panska-kozena-bunda-christian/
Pánská džínová bunda
http://www.usfashion.cz/i469-panska-dzinova-bunda-capucci/
Pánská džínová bunda
http://www.usfashion.cz/i470-panska-dzinova-bunda-de-carlo/
Pánská zimní bunda
http://www.usfashion.cz/i412-panska-bunda-zimni-gastone/
Pánská zimní bunda
http://www.usfashion.cz/i479-panska-zimni-bunda-rigoni/

Zpět do magazínu
Nahorů

Tyto webové stránky používají soubory cookies
zajistení kvality služeb. Vaši volbou lze kdykoliv
změnit. Detaily nastavení

website content