Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Panské hodinky jsou i v dnešní době nezbytným doplňkem správného gentlemana!

Rozsah přijatelných šperků pro muže je omezen. Jedním z těchto akceptovatelných šperků jsou však i pánské hodinky. Kromě toho, že pomáhají držiteli dodržet své plány a být dochvilný, pánské hodinky vypovídají o smyslu pro styl každého muže. Jsou formou sebevyjádření - odrážejí náznak dobrodružství, sportu, elegance a sebevědomí v závislosti na tom jaký model si jejich nositel vybere. Mohou ho zaujmout pánské sportovní hodinky, pánské náramkové hodinky nebo naopak pánské elegantní hodinky nebo pánské luxusní hodinky. Každý model odráží a prozrazuje o svém nositeli něco jiného.

Dnes v době digitálního věku, nových technologii a chytrých telefonů lze říci, že muž hodinky nepotřebuje, ale tomu nevěřte, není tomu tak! Pánské náramkové hodinky jsou stále žádaným artiklem v pánské módě. Jednoduše každé kvalitní pánské hodinky dodávají muži šmrnc, bezstarostnost a fakt, že tento muž o sebe dbá a dává ostatním najevo, že je žádaný. Pánské náramkové hodinky mají oproti inteligentním telefonem přece jen v něčem navrch -  a to je výdrž baterie! V případě, že se vám váš chytrý telefon vybije, jsou zde vaše luxusní pánské hodinky, které vás zachrání, abyste na důležitou schůzku nepřišli pozdě. Také nenápadné zkontrolování času a svých pánských hodinek na pracovním setkání vám může přinést obdiv a pozornost ostatních.

Pánské hodinky

Skutečný gentleman může být rozpoznán dvěma věcmi jeho botami a hodinkami. Městský gentlemanský styl je o jednoduchosti a nadčasové eleganci. Proto by i vaše hodinky měly odrážet tyto atributy. Krásně zpracované hodinky o vás prozradí, že jde o skutečného gentlemana. Proto neváhejte a pořiďte si jedni nebo hned několik modelů z naší kolekce. Ať už preferujete sportovní hodinky s nádechem dobrodružství nebo pánské hodinky s kožených páskem, či luxusní pánské hodinky, u nás si určitě vyberete ty správné. Navíc ke každým vybraným pánským hodinkám od nás dostanete krabičku zdarma! To je skutečně skvělý výběr!
 

Vyberte si z naší nabídky pánských hodinek:


Pánské hodinky – Gino Rossi, kožený pásek
http://www.usfashion.cz/i340-panske-hodinky-gino-rossi-kozeny-pasek/

Pánské hodinky luxusní
http://www.usfashion.cz/i356-panske-hodinky-gino-rossi-kozeny-pasek-luxusni/

Pánské hodinky sportovní
http://www.usfashion.cz/i357-panske-hodinky-naviforce-cerno-sede/

Pánské hodinky stříbrné
http://www.usfashion.cz/i343-panske-hodinky-gino-rossi-bunt-stribrne/
Zpět do magazínu
Nahorů

Tyto webové stránky používají soubory cookies
zajistení kvality služeb. Vaši volbou lze kdykoliv
změnit. Detaily nastavení

website content