Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské košile nejen pro pracovní příležitosti

Někteří lidé si myslí, že pánská košile je něco slavnostního, neobyčejného. Svým způsobem to tak je, má svůj styl, který je pro ní typický. Přesto by však košile neměla sloužit jen jednou za rok pod oblek. Běžné nošení moderní pánské košile perfektně doplní Váš outfit ke kalhotám. A to jak jednobarevné, tak i košile se vzorkem. A nechybějí ani dnes stále oblíbené kostky. Výběr pánských košil je u nás velice rozmanitý, každá má však však typický „košilový“ styl, který tričkem nenahradíte.

Stylová v jedné barvě i se vzorkem

Zda si vybrat košili jednobarevnou či se vzorkem, toť otázka. K obleku se bude vždy nejlépe hodit jednobarevná, například čistě bílá, pro jiné příležitosti zase může být zajímavá volba košile černá a velice oblíbené jsou i vzorkované. Mezi vzorky nechybí ani tolik oblíbené kostky, které se dnes opět vracejí a jsou „in“. Vzorek by každopádně neměl působit křiklavě ani rušivě, spíše by měl opticky doplňovat design. Například kostky mohou být malé i větší, avšak pokud jsou větší, určitě v tlumenějších odstínech, aby příliš nerušily.

Límeček a knoflíky jsou duet u košile

Co více charakterizuje košili nežli límeček a knoflíky. Právě toto spojení dělá košili stylem, jaký prostě má. Elegantní límeček spolu se zapínáním na knoflíky tvoří základ designové prvky pánské košile. Řada z nich má rovněž náprsní kapsu, u některých najdeme i dvě. Límeček a knoflíky působí opticky symetricky a uhlazeně, zkrátka to dělá typickou eleganci pánských košil. A rozhodně bychom si tuto eleganci neměli obléct pouze pod oblek, košile je oblečením jako tričko, jen vypadá elegantněji.

Tmavá nebo světlá

Váháte-li, zda zvolit tmavou či světlou košili, myslete na kombinaci s kalhotami. Tmavší barvy se hodí k tmavším kalhotám, světlá také k tmavším (u obleků nejčastější). Větší experimentování si dovolte u vzorků, bude k nim perfektně slušet například světlejší jeansová barva kalhot (i jejich styl). Proto je dobré mít určitě jednu pánskou košili tmavou, jinou světlou a do třetice vzorkovanou. A dle příležitosti si obléct vzhledem ke kalhotám i dané události. Vždy však bude slušet pro každého muže coby elegantní oblečení.

Může se Vám líbit například:

kontrastně kostková košile Funk N Soul nejen k jeansům
stylová pánská košile Visent béžová
modrošedá pánská košile Funk N Soul se dvěma náprsními kapsami
designová pánská košile Henderson světlá
fialová pánská košile Visent s kostkami
 
Zpět do magazínu
Nahorů