Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské mikiny pro každou příležitost

Mikiny jsou velmi oblíbeným oblečením a to nejen u mužů. Jedním z důvodů je jejich univerzální použití, dají se nosit takřka kdykoli a kamkoli. Pro volnočasové aktivity, sport i třeba cestování nebo posezení s přáteli. Podívejte se sami na naši nabídku pánských mikin a jistě dáte za pravdu, že tomu tak je. Jejich univerzálnost je dělá atraktivní, moderní a nositelné de facto kdykoli si vzpomenete. A navíc dokáží i příjemně zahřát.

Různé styly a barevná rozmanitost

Pánské mikiny ačkoli jsou univerzální, vůbec nejsou nijak unifikované. Ba naopak. Jejich univerzální použití jim dovoluje použít různé styly a barvy. V tmavých i světlých odstínech. Některé jsou více elegantní, některé zase více pro provádění různých sportovních činností. Vyberte si takovou, která se Vám bude nejvíce líbit a hodit, dle vašich požadavků. V naší nabídce kategorie pánské mikiny na našem e-shopu USfashion.cz jsi určitě vyberete z kvalitních a moderních kousků.

Pánské mikiny s kapucí, hladké anebo se zipem, případně kapsou

U nás najdete pánské mikiny, které mají různé barvy a také styl. Některé jsou rozepínací po celé délce, jiné pouze u krku a jiné jsou celistvé. Vybrané modely mají praktickou kapuci nebo tzv. klokaní kapsu a často nechybí ani kapsa náprsní. Tím jsou pánské mikiny velmi rozmanité a každý si může vybrat dle svého vkusu a potřeby. Celistvé modely jednobarevné působí více elegantně, rozepínací v barvách zase živěji a předurčují k pohybu. Kapuce je praktická stejně jako kapsa. U nás najdete pánské mikiny, které jsou moderní, stylové a svými druhy rozmanité. Jednobarevné nebo ve více barvách a nechybějí ani kontrastní provedení.

Pánská mikina je vhodná po celý rok

Pánské mikiny můžeme nosit v průběhu celéhé roku. Na jaře ji oceníme, když jsou první teplejší dny, v létě se bude hodit k nočnímu táboráku, na podzim ji zase oblékneme a v zimě šup s ní pod svetr nebo rovnou bundu. Proto je pánská mikina skutečně univerzální a nositelná opravdu kdykoliv a kamkoliv. Některé jsou hutnější a lépe zahřejí, jiné zase lehčí. Každopádně jsou vždy prodyšné a díky kvalitním materiálům jako přírodní bavlna, také příjemně měkké na dotek. Takže naváhejte a určitě si vyberte z naší nabídky kvalitních pánských mikin, které můžete opravdu obléct pro každou příležitost. Vybírejte dle vašeho požadavku,jestli se vám více bude hodit pánská mikina elegantnější anebo spíše sportovnějšího střihu a provedení. 

Může se Vám líbit například:

Pánská mikina s kapucí
http://www.usfashion.cz/i427-panska-mikina-s-kapuci-julien/
Pánská mikina s kapucí
http://www.usfashion.cz/i422-panska-mikina-s-kapuci-henri/
Pánská mikina 
http://www.usfashion.cz/i417-panska-mikina-hladka-jerome/
Pánská mikina s kapucí na zip
http://www.usfashion.cz/i425-panska-mikina-s-kapuci-laurent/
 
Zpět do magazínu
Nahorů

Tyto webové stránky používají soubory cookies
zajistení kvality služeb. Vaši volbou lze kdykoliv
změnit. Detaily nastavení

website content