Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské mikiny pro každou příležitost

Mikiny jsou velmi oblíbeným oblečením a to nejen u mužů. Jedním z důvodů je jejich univerzální použití, dají se nosit takřka kdykoli a kamkoli. Pro volnočasové aktivity, sport i třeba cestování nebo posezení s přáteli. Podívejte se sami na naši nabídku pánských mikin a jistě dáte za pravdu, že tomu tak je. Jejich univerzálnost je dělá atraktivní, moderní a nositelné de facto kdykoli si vzpomenete. A navíc dokáží i příjemně zahřát.

Spousta stylů a barev

Pánské mikiny ačkoli jsou univerzální, vůbec nejsou nijak unifikované. Ba naopak. Jejich univerzální použití jim dovoluje použít různé styly a barvy. V tmavých i světlých odstínech. Některé jsou více elegantní, některé zase více ke sportovnímu použití. Vyberte si takovou, jakou právě potřebujete. V naší nabídce jich naleznete spoustu.

S rozepínáním, kapsou či kapucí

U nás najdete moderní pánské mikiny lišící se nejen barvou, ale i stylem. Některé jsou rozepínací po celé délce, jiné pouze u krku a jiné jsou celistvé. Vybrané modely jsou vybaveny kapucí nebo tzv. klokaní kapsou a často nechybí ani kapsa náprsní. Tím jsou pánské mikiny rozmanité a každý si může vybrat dle svého vkusu a potřeb. Celistvé modely jednobarevné působí více elegantně, rozepínací v barvách zase živěji a předurčují k pohybu. Kapuce je praktická stejně jako kapsa. U nás najdete pánské mikiny, které jsou moderní, stylové a svými druhy rozmanité. Jednobarevné nebo ve více barvách a nechybějí ani kontrastní provedení.

S mikinou po celý rok

Mikiny lze nosit takřka celoročně. Na jaře ji oceníme, když jsou první teplejší dny, v létě se bude hodit k nočnímu táboráku, na podzim ji zase oblékneme a v zimě šup s ní pod svetr nebo rovnou bundu. Takže mikinaje skutečně univerzální a nositelná kdykoliv a kamkoliv. Některé jsou hutnější a lépe zahřejí, jiné zase jsou lehčí. Každopádně jsou vždy prodyšné a díky kvalitním materiálům jako přírodní bavlna, také příjemně měkké. Dopřejte si tak kvalitní pánskou mikinu, kterou můžete obléct pro jakoukoli příležitost. Jejich design a styl nezklame a zvolit si můžete elegantnější či sportovnější variantu.

Může se Vám líbit například:

tmavě šedá pánská mikina Funk N Soul s límcem
vínově červená pánská mikina Visent
sportovní rozepínací pánská mikina Funk N Soul zelenočerná
světle šedá pánská mikina Funk N Soul se stahovací kapucí
pánská mikina designová s kapucí a knoflíky
 
Zpět do magazínu
Nahorů