Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské sluneční brýle jsou více než ochrana očí, doplní skvěle outfit

Proč vůbec používat sluneční brýle? Zaprvé, slouží jako ochrana očí před nebezpečným UV zářením a zlepšují viditelnost v protisvětle, což může být kritické zejména pro řidiče. A zadruhé, skvěle doplní moderní outfit každého muže. Je jedno, zda jdete v tričku a kraťasích nebo slušivém obleku, pánské sluneční brýle doplní skvěle styl. Můžete si vybrat mezi klasickými pilotkami i moderními brýlemi v různých barvách obrouček. Zaručujeme Vám kvalitu námi nabízených brýlí, které opravdu Vaše oči chrání. A rovněž Vám ručíme za jejich atraktivní, moderní design. Však se podívejte sami a uvidíte.

Stylová ochrana očí „2 in 1“

Sluneční brýle tak jsou vlastně „2 in 1“ - nabízejí ochranu očí ve slušivém stylu. Zvolte si u nás mezi moderními pánskými slunečními brýlemi, které jsou jedním z nejviditelnějších pánských doplňků outfitu každého muže. Chcete podtrhnout svůj osobitý styl? Pak jsou sluneční brýle správnou volbou. U nás zatím nejsou tolik oblíbené z důvodu množství slunečního svitu, ale pokud bude léto podobné loňskému, sluneční brýle se stanou nutností a samozřejmostí. Chrání Váš zrak ve stylovém designu.

Klasické pilotky i moderní barevné brýle

Pánské sluneční brýle mohou mít mnoho podob. Od klasických a známých pilotek až po doslova extravagantní barevné provedení. Nabídka je rozmanitá. Například k obleku se rozhodně budou hodit elegantnější brýle v černém nebo stříbrném provedení, k tričku na pláž zkuste vyniknout barvou. Pánské sluneční brýle jsou moderním a stylovým doplňkem Vašeho stylu. Můžete si zvolit dle svého vkusu a použití. Každopádně se stále častěji jejich nošení objevuje i u nás, avšak stále ne tak často jako v teplejších oblastech. Ostatně, sluneční brýle lze skvěle využít i v zimě na horách proti ostrému slunci.

Může se Vám líbit například:

elegantní pánské pilotky stříbrné zrcadlové
tmavě hnědé módní pánské sluneční brýle Bentley
designové sluneční pánské brýle Wayfarer zelené
pánské sluneční brýle s výrazným pruhem
moderní bílé pánské sluneční brýle Wayfarer
 
Zpět do magazínu
Nahorů