Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské tričko může být stylovým oblečením

Možná se zdá, že na tričku prostě nic není. Zkrátka tričko a hotovo. Avšak i u trička lze vsadit na moderní, stylový design. Proto u nás najdete atraktivní pánská trička v různých barvách. A hodí se nejen na léto, trička mají využití po celý rok, přestože v létě jejich nošení převažuje. Trička vůbec nemusejí být nevzhledným oblečením a mohou skvěle podtrhnout Váš outfit současného muže, který jde s módními trendy. Zkuste se o tom přesvědčit díky naší nabídce.

Lehká, pohodlná, stylová

Taková jsou trička z naší nabídky. Pánská trička, jež u nás najdete, splňují všechna tato slova. Jsou přirozeně lehká a pohodlná zejména pro letní použití a stylová svým designem. Trička jednobarevná působí moderně a elegantně, barva může být doplněna nápisem či třeba kontrastním prvkem. Každopádně jsou tato trička stylová a hodí se k letním kraťasům i běžným dlouhým kalhotám. Dopřejte si moderní pánská trička, z naší nabídky si určitě vyberete.

Jsou pro každou příležitost a to nejen v létě

Řekne-li se tričko, většinou si vybavíme teplé letní počasí. Avšak v tričku můžete chodit například v práci uvnitř místnosti nebo doma. Jsou lehká, prodyšná a vyrobená z kvalitních materiálů, mezi něž patří přírodní bavlna, která je nejpoužívanějším přírodním materiálem v textilním průmyslu. Má velmi dobrou pevnost v tahu. Vyberte si moderní pánské tričko, které Vám bude slušet pro každou příležitost a ne pouze v létě. V letním období jej však oceníte nejvíce jako pohodlné lehké oblečení. Efektně působí tričko s náprsní kapsou, která navíc může být opticky odlišena.

Tričko obyčejně neobyčejné

Pánská tričkav moderním designu jsou obyčejně neobyčejná. Obyčejné svým univerzálním použitím a názvem, neobyčejné jsou tato trička svým stylovým designem. Zvolte si z mnoha světlých či tmavých odstínech a můžete si hrát se sladěním ke kraťasům nebo kalhotám. Tudíž i obyčejné tričko můžete být neobyčejně designové a stylové. Trička jsou pro každého muže v každém věku, jejich střih je polopřiléhavý až volný, což je u triček žádoucí pro pro přirozený pohyb se zajištěním maximální prodyšnosti.

Může se Vám líbit například:

pánské tričko Visent zelené s náprsní kapsou
černé pánské tričko Funk N Soul
pánské tričko Visent jasně červené
bílé pánské tričko Funk N Soul
pánské tričko Visent modrošedé
Zpět do magazínu
Nahorů