Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Ve stylovém pánském kabátu se skrývá elegance muže

Skoro by se to tak dalo skutečně říci. Pánské kabáty mají jako málokteré oblečení své kouzlo a stylovou eleganci, která se nedá v podstatě ničím nahradit. Zvláště takový dlouhý černý kabát působí až tajemně, přesto je nadmíru elegantní. Kabáty lze obecně rozdělit dle délky na krátké, střední a dlouhé (dle střihu po pás, kolena či až k nártu). Každý má své výhody – v krátkém se budete cítit pohodlně jako v bundě, středně dlouhý spojuje výhody krátkého a dlouhého střihu a dlouhý je ten tajemný elegán. Dle zapínání lze rozlišovat kabáty s jednořadým a dvouřadým zapínáním knoflíků. U kabátu nikdy nechybí tolik charakteristický límec, jako například u košile. Lze pánský kabát přirovnat k něčemu jako „zimní košile“? Zdánlivě ano, košile i kabáty spojuje právě límec i knoflíky. Nejsou však jen černé

Nejsou však jen černé

Přestože černý pánský kabát si představíme možná nejčastěji, velmi oblíbené jsou i jiné barvy. Například námořnická modř (navy), šedá nebo i světlé varianty. Mnohdy jejich barvy doplňuje jemná textura, která jeho design oživuje. Vybrat si tak můžete z mnoha variant a pánský kabát tak sladit s kalhotami. U zcela dlouhého pánského zimního kabátu je to však víceméně jedno, zakrývá vše.

Hlavně aby v něm bylo teplo 

Stejně jako od robustní zimní bundy očekáváme od pánského kabátu především funkci zahřátí v chladném počasí. Nemějte obavu, kabáty, jež u nás najdete v nabídce, Vás spolehlivě hřát budou. Jsou totiž vyrobeny z kvalitních materiálů, u nichž nechybí bavlna. Je přírodní, měkká a dokáže skvěle zahřát. Na omak jsou tak pánské zimní kabáty také příjemně měkké a dokáží opravdu zahřát. Takže rozhodně obav netřeba. Pánský zimní kabát nejenže zahřeje, ale právě díky svému specifickému designu nabízí svou eleganci, kterou pánská bunda nenahradí. Ať již si vyberete krátký, středně dlouhý či dlouhý střih, typický límec a knoflíky se postarají o ten správný styl. Objevte kouzlo pánských kabátů ve špičkové kvalitě a vyberte si z nabídky na našem e-shopu USfashion.cz.

Límec na kabátě dělá pánský kabát elegantní stejně jako u košile

Na začátku jsme zmínili jistou podobnost s pánskou košilí. U ní též je vždy typický límec, který u nesmí chybět. Totéž platí u pánského kabátu, právě límec je rovněž jeden z jejich prvků, které dělají design pánského kabátu. Límec k nim neodmyslitelně patří a spolu s knoflíky jsou základními prvky jejich typického stylu.

Může se Vám líbit například:

Pánský zimní kabát
http://www.usfashion.cz/i441-pansky-kabat-zimni-baccio/

Pánský zimní kabát
http://www.usfashion.cz/i442-pansky-kabat-zimni-nemesio/
 
Zpět do magazínu
Nahorů

Tyto webové stránky používají soubory cookies
zajistení kvality služeb. Vaši volbou lze kdykoliv
změnit. Detaily nastavení

website content