Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské hodinky

Tvar ciferníku:
Barva hodinek:
Materiál řemínku:
Zobrazit dostupnost:

 

200 0€

 

180 0€

 

180 0€

1 2 3

Pánské hodinky


Pánské hodinky jsou již dlouhodobou stálicí mezi doplňky pro muže. V dnešním uspěchaném světě nejsou pánské hodinky jen přesným ukazatelem času, ale jsou hlavně součástí dokonalého outfitu každého správného gentlemana. Nabízíme vám široký výběr kvalitních pánských značkových hodinek, kde si vybere každý podle svého vkusu, ať už klasické, elegantní, retro, moderní, sportovní, luxusní nebo ty s více funkcemi. Každý kousek našich pánských hodinek bude módním, ale zároveň praktickým doplňkem, se kterým budete vynikat nejen ve společnosti a na pracovních setkáních, ale také během každodenního nošení.  Co se týká materiálů pánských hodinek, máte na výběr hodinky s řemínky z kůže, ale také z ušlechtilé oceli v různé šířce, s kruhovým či obdélníkovým ciferníkem a v různých barevných kombinacích s kvalitním mechanismem a některé dokonce v antialergické úpravě. Z nabídky našeho e-shopu USfashion.cz si každopádně vyberete zajímavé a kvalitní pánské hodinky, které potěší každého muže. Jako dárek od nás dostanete ke každé objednávce pánských hodinek velmi pěkné a moderní pouzdro na hodinky v černé barvě ZDARMA.

Nahorů

Tyto webové stránky používají soubory cookies
zajistení kvality služeb. Vaši volbou lze kdykoliv
změnit. Detaily nastavení

website content